english

VPNLoader udržuje trvalé připojení k vaší VPN

Aktuální verze: 1.0

Hlavní vlastnostiObnovení spojení po probuzení počítače

VPNLoader automaticky obnoví připojení k VPN okamžitě po probuzení

Obnovení spojení po výpadku připojení k Internetu

Pokud není připojení k Internetu k dispozici, VPNLoader počká na jeho obnovení a poté VPN ihned připojíPodporuje notifikace Growl

O připojení, obnovení spojení a odpojení od VPN jste informováni pomocí hlášení Growl

Verze pro procesory PowerPC i Intel

Nezáleží na tom, jaký typ procesoru nebo verzi Mac OS X používáteVyužívá minimum systémových prostředků

VPNLoader je zcela nenáročný na výkon procesoru a paměť

Zabírá minimální místo na disku

VPNLoader nezabírá zbytečně místo na vašem disku, jeho velikost je menší než 1MBJednoduchá konfigurace i obsluha

Nastavení a obsluha programu je zcela intuitivní

Je k dispozici zcela zdarma

VPNLoader je freeware. Podpořte prosím jeho další vývoj libovolnou částkou.O VPNLoaderu

VPNLoader vznikl díky potřebě vyřešit  nepříjemnou vlastnost nativního VPN klienta v Mac OS X: nemožnost automatického obnovení připojení k VPN po delší době spánku počítače, případně po odpojení nebo výpadku internetového připojení. Po dlouhých hodinách googlování, kdy se mi nedařilo najít žádné komplexní řešení, jsem se rozhodl pro vytvoření vlastní aplikace, která by tento problém dokázala obejít. Prošel jsem desítky skriptů, které jsem našel na Internetu ve fórech, kde stovky uživatelů Mac OS X řešily stejný problém jako já. Je s podivem, že Apple na jejich volání dlouhé roky nereaguje.

I když jsem do té doby neměl prakticky žádné zkušenosti se skriptováním pomocí Applescriptu, pustil jsem se do práce a po několika dnech práce jsem měl hotovu první funkční verzi. Tu jsem dále vylepšoval až do podoby, kterou si nyní máte možnost stáhnout a vyzkoušet. VPNLoader je k dispozici v angličtině a češtině, ve verzi pro procesory Intel a PowerPC. Aplikace by bez problémů měla fungovat v jakékoliv verzi Mac OS X, otestována je ve verzích 10.5 Leopard a 10.7 Lion.

I když VPNLoader nabízím ke stažení zcela zdarma, jeho vývoj mě stojí nemálo času. Proto budu velmi potěšen, pokud mou snahu oceníte zasláním libovolné částky prostřednictvím PayPal. Pro hlášení chyb nebo obecné dotazy k aplikaci VPNLoader prosím použijte tuto adresu. Děkuji.