Domů   RSS   Registrace  

Tvorba webových prezentací | TKL.cz Internet & Network Services

Nacházíte se zde: www.tkl.cz  » Webové prezentace  » Tvorba webových prezentací

Tvorba webových prezentací

Nabízíme Vám vytvoření kompletní webové prezentace s využitím moderních serverových technologií. Prezentaci umístíme na profesionálním webhostingovém serveru a budeme ji udržovat a upravovat. Můžeme rovněž umístit Váš vlastní server do serverhousingové farmy a spravovat jej komplexně.

Při tvorbě prezentací dbáme na bezpečnost, přehlednost, atraktivitu. Vaši prezentaci přizpůsobíme Vaší firemní image, takže bude dokonale ladit s Vašimi dalšími prezentačními materiály. Pokud má být Vaše prezentace vícejazyčná, zajistíme překlady u profesionální překladatelské agentury.

Vaše prezentace může být statická (po zveřejnění se její obsah mení jen minimálně) nebo dynamická, kdy bude její obsah uložen v databázi a měněn pomocí redakčního systému přes Internet. Díky využití webových služeb bude Vaše prezentace atraktivní a Vaši návštěvníci se na Vaše stránky budou často vracet za stále čerstvými informacemi.

Jelikož víme, že náklady na tvorbu a provoz prezentace jsou jedněmi z hlavních kritérií při její realizaci, používáme výhradně Open Source řešení jak při samotné tvorbě prezentací (skriptovací jazyk PHP, databázový server mySQL), tak při provozu serverů, na které instalujeme výhradně operační systém Linux. Tyto technologie jsou dostupné bez jakýchkoliv licenčních poplatků, takže jejich využívání výrazně snižuje náklady spojené s prezentací. Navíc díky tomu, že je vyvíjejí tisíce programátorů po celém světě, je zajištěn jejich neustálý vývoj a téměž okamžitě dostupné opravy nově objevených bezpečnostních děr. Díky tomu budou Vaše data v maximálním bezpečí.

Více informacíLinux    Apple    Windows    VMware    Lotus Notes    Citrix    Checkpoint    RSA   


All rights reserved © 2005 - 2021. TKL.cz - Experience since 2000

Powered by AYNI CMS

 

TKL.cz - správa sítí, vývoj a technická podpora

Telefon: +420 732 749 828

E-mail: tkl@tkl.cz

 

AYNI CMS - obchodní zastoupení

Telefon: +420 731 655 855

E-mail: eva@artofproduction.eu

 

AYNI CMS - grafické návrhy

Telefon: + 420 602 853 748

E-mail: jacha@jacha.cz